Sdílíme know how: FIMO představuje novou řadu PIM Shield® pro eliminaci pasivní intermodulace
RF 24. 6. 2024

Sdílíme know how: FIMO představuje novou řadu PIM Shield® pro eliminaci pasivní intermodulace

24.5.2024 jsme v prostorách KTP ve spolupráci s naším partnerem FIMO a ConcealFab zorganizovali workshop pro naše zákazníky na téma PIM. Hvězdou programu byl John Rice ze společnosti ConcealFab. John je profesionální lovec PIMů a pokusil se během několika málo hodin zúčastněným předat své zkušenosti z více než šestileté praxe hledání a mitigaci PIMů v Americe, „kolébce PIMu“.

Troufáme si tvrdit, že všichni účastníci workshopu byli překvapeni komplexitou problematiky. Což bylo patrné z bouřlivé diskuse, která probíhala během krátkých přestávek.

Na celé akci tak zůstal jen jediný mráček. Když John zjistil, že s ním v letadle letí domů americká hokejová reprezentace.

Rekapitulace:

KTP v Česku nově nabízí ucelené portfolio FIMO PIM Shield®, které těží z dlouholetých zkušeností společnosti ConcealFab. Čerstvě proškolení zástupci KTP a operátorů již vědí, jak hledat zdroj PIMu, jaké jsou možnosti zmírnění nepříznivých dopadů PIM na výkon sítě a jak předcházet PIMu při výstavbě.

Neváhejte v případě dotazů kontaktovat naše specialisty Filipa Štěpanovského a Tomáše Svobodu. Rádi Vám pomohou zvolit správnou metodu při řešení Vašich potíží s PIMem.

Katalog FIMO PIM Shield