Partneři

Aginode dříve Nexans Telecom & Data

Společnost Aginode navazuje na zkušenosti z vývoje a výroby společnosti Nexans v oblastech Mobilní infrastruktury, FTTx, Datových sítí a Datových Center. Za vývojem nabízených produktů stojí více než 30leté zkušenosti mezinárodního týmu v uvedených oblastech.

CONTEG

Česká výrobní společnost s celosvětovou působností v oblasti rozvaděčů a příslušenství pro datová centra, telekomunikace a průmysl s více než 20letou historií v oboru.

Corning

Do portfolia společnosti založené již v roce 1851 patří produkty z oblasti optické komunikace, mobilní spotřební elektroniky, displejů, ale i automobilového průmyslu.

Eaton

Historie této firmy sahá až do roku 1911. Vyrábí produkty pro napájení kritické infrastruktury a oblast řízení energie.

FI.MO.TEC

Společnost Fi.Mo.Tec. byla založena roku 1933 v Itálii. Portfolio pro telekomunikace tvoří zejména kabelové příchytky pro profesionální instalace kabelových rozvodů.

FIBRAIN

Výrobce optických kabelů a příslušenství a fotonických technologií s více než 30letitými zkušenostmi.

HUBER+SUHNER

HUBER+SUHNER vzniká v roce 1969 spojením dvou rodinných firem, sahajících až do roku 1882. Oblast působnosti jsou optické sítě, RF, slaboproudé i silnoproudé kabely a komponenty pro další speciální aplikace.

Radio Frequency Systems

První výrobek této společnosti byl izolovaný vodič, psal se rok 1900. Pro odvětví telekomunikace je výrobcem anténních systémů, včetně koaxiálních a vyzařovacích kabelů.

Sterlite Technologies Limited

V roce 1988 odstartoval STL výrobou měděných kabelů. Své působení rozšířil v roce 1993 o výrobu optických kabelů. Dále poskytuje integrovaná end-to-end řešení pro 5G sítě v oblasti optického propojení, řešení virtualizovaného přístupu, síťového softwaru a systémové integrace.

SPINNER

Založení společnosti se datuje do roku 1946. Portfolio je zaměřené na pasivní infrastrukturu telekomunikačních sítí, pozemního vysílání TV a rozhlasu a rotačních spojů pro speciální aplikace.

Vertiv

Inovativní výrobce produktů pro non-IT infrastrukturu s historií od roku 1965, v minulosti známý jako Emerson Network Power.