Reference

Filtrovat:
RF

Projekt výstavby základnových stanic GSM-R

Projekt výstavby sítě GSM-R v rámci železničních koridorů ČR. Dodávky koaxiálních kabelů, konektorů a jumperů, zemnících kitů a fixačního materiálu.

RF

Dodávka základnových antén pro výstavbu telekomunikační sítě

Projekt výstavby základnových stanic hlavní přístupové sítě v pásmu 1800 MHz mobilního operátora. Dodávky dual pol. dual band antén (1710-2700 MHz, 1,3 m) včetně příslušenství.

RF

Zakázkové kanálové slučovače a přepojovací pole pro DVB-T2

Projekty dvou hlavních operátorů a provozovatelů sítí pozemního vysílání TV signálu v ČR a SK v rámci přeladění frekvenčního spektra za účelem uvolnění 700 MHz pásma službě mobilních operátorů. Dodávky pasivních prvků, konektorů, zakázkových přepojovacích polí a slučovačů.

P&D

Modernizace ústředen fixní sítě – Samantha

Na modernizaci fixní sítě společnosti CETIN jsme se podíleli dodávkou zálohovaných zdrojů DC napájení o výkonu v rozmezí 24 kW – 210 kW. Součástí dodávky byla i vlastní instalace, oživení a začlenění do dohledového systému.

P&D

Rozšíření DC napájení

Rozšíření systému stejnosměrného záložního napájení za plného provozu zdroje od zpracování návrhu řešení po projektovou dokumentaci a instalaci.

RF

IBC/DAS pro V-Tower Praha

Projekt výstavby distribuovaného anténního systému rezidentní budovy s velmi přísnými požadavky na kvalitu a bezúdržbovost výsledného řešení.

FO

Západoslovenská distribučná, a.s.

V rámci projektu ACON pro integraci trhu s elektřinou v České a Slovenské republice dodávky optických spojek pro přenosovou optickou síť.

RF

SRAN SWAP 5G

Dodávky komplexního portfolia pasivní infrastruktury a příslušenství v rámci realizace projektu SRAN SWAP 5G CETIN.

FO

T-Mobile Czech Republic a.s. / Slovak Telekom, a.s.

Dodávky optických kabelů STL v rámci výstavby přístupové FTTH sítě.

P&D

Výstavba studených uliček

Výstavba zákaznických studených uliček, zvýšení účinnosti stávajícího chladicího systému a snížení energetické náročnosti provozu datových sálů. Projekt byl realizován na klíč od zpracování individuálního projektu až po výstavbu, včetně dodávky IT rozvaděčů

RF

Telekomunikační Systém pražského Metra

Projekt realizace pokrytí prostor pražského metra signálem bezdrátových veřejných telekomunikačních sítí. Vývoj a zakázková výroba klíčových komponent, včetně povinné certifikace pro použití výrobků a zařízení v prostorách pražského metra. Dodávky pro realizaci hlavní části výstavby pasivního distribučního systému, který představuje unikátní koncept propojení systémů distribuovaného anténního rozvodu ve stanicích a výkonového širokopásmového systému vyzařovacího kabelu v tunelových sekcích.

RF

Tunel Ejpovice – systém vyzařovacího kabelu

Projekt realizace dvou nezávislých systémů vyzařovacího kabelu pro zajištění pokrytí služeb GSM-R a komunikace složek IZS. Dodávky pro hlavní část kompletní realizace systémů vyzařovacího kabelu včetně příslušenství.

P&D

Záložní AC napájení datového centra

Dodávka a zprovoznění modulárního systému záložního napájení datového centra s využitím moderních LIB baterií.

RF

KBS, pražské metro – systém vyzařovacího kabelu

Projekt modernizace Komplexního Bezpečnostního Systému pražského metra - část VKV. Součinnost při návrhu klíčových komponent, včetně povinné certifikace pro použití výrobků a zařízení v prostorách pražského metra. Dodávky pro hlavní část kompletní realizace systému vyzařovacího kabelu včetně příslušenství.

FO

Cetin

Dodávky optických kabelů STL v rámci výstavby DSLAM sítě včetně customizace vysokokapacitního optického kabelu ribbonové konstrukce dle přání zákazníka. Použití ILR řešení při výstavbě přístupové FTTH sítě s připojením koncových zákazníků.

FO

Orange

Projekt výstavby optické přenosové a přístupové FTTH optické sítě s produkty od našich partnerů CORNING, STL a NEXANS.

RF

Pokrytí pražského metra signálem mobilních operátorů

V roce 2016 vznikl společný koncept mobilních operátorů na pokrytí pražského metra, na jehož technickém řešení KABEL TRADE PRAHA s.r.o. spolupracoval se svými technologickými partnery Radiofrequency Systems GmbH, SPINNER GmbH a HUBER+SUHNER SAS, kteří jsou světovými lídry v oblasti telekomunikační infrastruktury, realizoval dodávky pasivního materiálu a tím přispěl ke zvýšení komfortu cestování v pražské MHD.