Antény podporující 4×4 MIMO a antény pro rozlehlé prostory
RF 29. 11. 2021

Antény podporující 4×4 MIMO a antény pro rozlehlé prostory

Rozšiřujeme stávající portfolio antén pro distribuovaný anténní systém (DAS). Jedná se o antény podporující 4×4 MIMO pro vyšší požadavky na datovou propustnost a antény vhodné pro pokrytí signálem rozlehlých prostor jako jsou haly, stadiony a podobně. Antény podporující vyšší datovou propustnost s technologií 4×4 MIMO Antény s vysokým ziskem vhodné pro rozlehlé indoory.

4×4 MIMO Antény
Náš sortiment jsme nově rozšířili o antény 4×4 MIMO, které splňují  vyšší požadavky na datovou propustnost, nutnou pro dosažení parametů sítí nové generace. Vyznačují se snadnou montáží pomocí držáku na strop (všesměrové) a na zeď (směrové). Samozřejmostí je podpora širokého frekvenčního pásma korespondujícího s aktuálními požadavky moderních sítí (pro služby v rozmezí 700-3800 MHz).

Antény pro rozlehlé prostory
Antény pro pokrývání rozlehlých prostor se vyznačují především vyšším ziskem (až 13 dBi) pro větší dosah pokrytí, než je u standardních DAS antén zvykem. Tyto antény jsou vhodné i pro venkovní prostředí. Je možno vybírat z typů dle  zisku a šířky vyzařovacího svazku .

Možností je opravdu mnoho, a proto nás neváhejte kontaktovat pro bližší informace.