Pasivní optické komponenty

Nexans Opteastar 2
Velkokapacitní rozvaděč optických vláken Nexans Opteastar 2 pro 19" optické vany. Umožňuje ukončit až 1296 SC konektorů. Je modulární a lze jej tedy sestavit dle potřeby.
Nexans PME
Venkovní kabinet pro uložení optických vláken Nexans PME. Ve 4 velikostech včetně dvoudveřového. Chasse pro instalaci 19" optický van.
   
Nexans POB 24
1U optická vana Nexans POB 24 pro ukončení 24 SC adapterů. Velká kazeta pro uložení až 48 svárů, vytáčení do strany umožňuje snadnou instalaci příchozích kabelů.
Nexans COSH 144
4U optická vana Nexans COSH 144 pro ukončení až 144 SC adapterů. Velké kazety pro uložení až 48 svárů, vytáčení do strany umožňuje snadnou instalaci příchozích kabelů. Součástí je prostor pro vedení patchcordů.
   
1U OEM
1U optická vana pro ukončení 24 nebo 48 SC adapterů a pro provaření až 48 svárů.
 
   
Corning BPEO 0
Malá optická spojka Corning BPEO 0 pro provaření až 48 svárů. Listovací kazety, malé jednoduché vstupy až pro 12 kabelů.
Corning BPEO 1.5
Střední optická spojka Corning BPEO 1.5 pro provaření až 144 svárů. Listovací kazety, malé jednoduché vstupy až pro 25 kabelů.
   
Corning BPEO 2
Velká optická spojka Corning BPEO 2 pro provaření až 336 svárů. Listovací kazety, jednoduché vstupy až pro 16 kabelů.
Nexans WTC 2
Velká optická spojka Nexans WTC 2 pro provaření až 288 svárů. Velký prostor pro uložení rezervy kabelů, velké kazety pro 48 svárů. Mechanické průchodky až pro 36 kabelů.
   
Nexans BlackBox
Malá optická spojka Nexans Blackbox pro provaření až 36 svárů. Díky své velikosti je snadno umístitelná do malých kabelových komor, nebo na sloupy.
Nexans WTC 1.5
Střední optická spojka Nexans WTC 1.5 pro provaření až 96 svárů. Velký prostor pro uložení rezervy kabelů. Čtyři mechanické průchodky až pro 24 kabelů.
   
PBO T2
Venkovní/vnitřní optický box 3M PBO T2 pro provaření až 144 svárů. Slouží pro rozvedení vláken na patě domu pomocí listovacích kazet. Je možné přidat konektorové pole pro 6 SC adapterů. Uzamykatelný na klíč.
Corning eDB2
Vnitřní optický box Corning eDB2 určený pro kombinaci svárů a konektorů. Kapacita až 48 svárů a 24/48 konektorů. Výhoda boxů je, že je možné je skládat vedle sebe a propojovat mezi sebou. Vhodné pro řešení otevřených sítí.
   
Nexans OutDrop
Univerzální optický box Nexans OutDrop ve variantě pro provaření až 48 svárů, nebo 12 SC/E2000 adapterů. Venkovní konstrukce odolná UV záření, krytí IP55. Zamykání pomocí speciálního plastového klíče. Možnost použít pro vnitřní rozvody jako domovní box, nebo patrový průchozí RISER box.
Norway Box
Malý vnitřní optický box Nexans Norway pro provaření až 4 svárů a uložení 4 SC/E2000 adaptery. Zamykání šroubem.
   
Nexans Klima box
Velký optický Nexans Klima box určení pro 24 SC/E2000 adapterů. Obsahuje dvě čísti samostatně oddělené dvířky se zámkem, které jsou mezi sebou propojeny konektorovým polem. Velmi odolná kovová konstrukce.
   
Nexans Verthor
Patrový box Nexans Verthor pro provaření až 12 nebo 32 vláken. Umožňuje uložit průchozí RISER kabel a odbočit z něj potřebný počet vláken.
Nexans BRO
Malý patrový box Nexans BRO pro provaření 4 vláken. Slouží pro odbočení vláken z průchozího riser kabelu.
   
Nexans TETR XS
Účastnická optická zásuvka Nexasn TETR XS pro ukončení 2 SC konektorů. Otevírací kazeta pro bezpečné uložení optických vláken. Vzhledný design.
Corning 8686
Účastnická optická zásuvka Corning 8686 pro ukončení 4 SC konektorů a 2 svárů.