Optické boxy

PBO T2
Venkovní/vnitřní optický box 3M PBO T2 pro provaření až 144 svárů. Slouží pro rozvedení vláken na patě domu pomocí listovacích kazet. Je možné přidat konektorové pole pro 6 SC adapterů. Uzamykatelný na klíč.
Corning eDB2
Vnitřní optický box Corning eDB2 určený pro kombinaci svárů a konektorů. Kapacita až 48 svárů a 24/48 konektorů. Výhoda boxů je, že je možné je skládat vedle sebe a propojovat mezi sebou. Vhodné pro řešení otevřených sítí.
   
Nexans OutDrop
Univerzální optický box Nexans OutDrop ve variantě pro provaření až 48 svárů, nebo 12 SC/E2000 adapterů. Venkovní konstrukce odolná UV záření, krytí IP55. Zamykání pomocí speciálního plastového klíče. Možnost použít pro vnitřní rozvody jako domovní box, nebo patrový průchozí RISER box.
Norway Box
Malý vnitřní optický box Nexans Norway pro provaření až 4 svárů a uložení 4 SC/E2000 adaptery. Zamykání šroubem.
   
Nexans Klima box
Velký optický Nexans Klima box určení pro 24 SC/E2000 adapterů. Obsahuje dvě čísti samostatně oddělené dvířky se zámkem, které jsou mezi sebou propojeny konektorovým polem. Velmi odolná kovová konstrukce.
   
Nexans Verthor
Patrový box Nexans Verthor pro provaření až 12 nebo 32 vláken. Umožňuje uložit průchozí RISER kabel a odbočit z něj potřebný počet vláken.
Nexans BRO
Malý patrový box Nexans BRO pro provaření 4 vláken. Slouží pro odbočení vláken z průchozího riser kabelu.
   
Nexans TETR XS
Účastnická optická zásuvka Nexasn TETR XS pro ukončení 2 SC konektorů. Otevírací kazeta pro bezpečné uložení optických vláken. Vzhledný design.
Corning 8686
Účastnická optická zásuvka Corning 8686 pro ukončení 4 SC konektorů a 2 svárů.