O nás

Společnost KABEL TRADE PRAHA s.r.o. je významným dodavatelem prvků pro výstavbu telekomunikačních a datových sítí v České a Slovenské republice.

Od svého založení v roce 1997 postupně rozšiřujeme své působení ve všech oblastech telekomunikací a IT. Nabízíme nejen samotné komponenty pro výstavbu sítí, ale také komplexní systémová řešení.

KABEL TRADE PRAHA zajišťuje profesionální a kompletní služby spojené s dodávkou zboží, poradenstvím, technickou a servisní podporou. Cílem naší společnosti je nabízet kvalitní a inovativní řešení s důrazem na požadavky zákazníka a individuální přístup při řešení Vašich projektů.

Prioritou je pro nás spokojenost zákazníků s kvalitou poskytovaných služeb a dodávaných produktů a řešení.

recycle

Mezi naše zákazníky patří telekomunikační operátoři a poskytovatelé internetového připojení, energetické společnosti a ostatní poskytovatelé veřejné infrastruktury, systémoví integrátoři a instalační firmy.

Samozřejmostí je pro nás odpovědný přístup a minimalizace vlivu společnosti na životní prostředí a ekologická likvidace odpadů. Spolupracujeme jen s dodavateli, kteří jsou společensky odpovědní a dodržují principy ochrany životního prostředí.

Naše společnost je držitelem certifikátů ISO 9001:2008 Systém managementu kvality organizace, ISO 14001:2004 Systém environmentálního managementu a ISO 27001:2013 Systém managementu bezpečnosti informací.