O nás

Oslava 20. výročí založení společnosti

Naše společnost byla založena v Praze roku 1997. Slavnostní oslava proběhla v září, v malebném penzionu na Vysočině za přítomnosti vedení společnosti a zaměstnanců.

Sešel se celý tým KTP k vytvoření společné fotky jako poděkování firmě za úspěchy, které firmu KTP provázely 20let.

Tým KTP

Slavnostní oslava ku příležitosti oslav 20. výročí společnosti KTP - tým KTP a spolupracovníci

Společnost KABEL Trade Praha s.r.o. je významným dodavatelem prvků pro výstavbu telekomunikačních a datových sítí v České a Slovenské republice. Od svého založení v roce 1997 postupně rozšiřuje své působení ve všech oblastech telekomunikací a IT. Společnost nabízí nejen samotné komponenty pro telekomunikační a datové sítě, ale také komplexní systémová řešení. KABEL Trade Praha zajišťuje profesionální a kompletní služby spojené s dodávkou zboží, technickou podporu a poradenství. Cílem společnosti je nabízet kvalitní a inovativní řešení s důrazem na požadavky zákazníka a individuální přístup při řešení projektů zákazníka. Prioritou je spokojenost zákazníků s kvalitou poskytovaných služeb a dodávaných produktů a řešení.

recycleISO 14001:04ISO 9001:08Mezi zákazníky společnosti patří operátoři telekomunikačních sítí, systémoví integrátoři, instalační firmy.

Samozřejmostí je odpovědný přístup a minimalizace vlivu společnosti na životní prostředí a ekologická likvidace odpadů. Firma spolupracuje jen s dodavateli, kteří jsou společensky odpovědní a dodržují principy ochrany životního prostředí.

Naše společnost je držitelem certifikátů ISO 9001:2008 Systém managementu kvality organizace a ISO 14001:2004 Systém environmentálního managementu.