Napájecí a energeticky úsporné systémy

Zabýváme se dodávkami a návrhem systémů záložního napájení AC/DC pro ICT a telekomunikační zařízení.

Při výběru vhodného řešení využíváme jak znalosti vlastního technického týmu, tak dlouholetých zkušeností našich dodavatelů Vertiv a Eaton, jejichž jsme certifikovaným partnerem.

Portfolio produktů, které určují naši specializaci začíná u střídavých a stejnosměrných zdrojů, baterií, distribučních rozvodů (PDU), přepěťových ochran, přes potřebný softwaru pro vzdálené monitorování až po komplexní řešení pro správu napájení.

Součásti naší nabídky jsou i návrhy a realizace energeticky efektivních systémů a systémů pro energetickou optimalizaci provozu telekomunikačních ústředen, serverových místností a datových sálu.

Soustředíme se na naprostou efektivitu, ale i ekologická, či energeticky nezávislá řešení. Při návrhu energeticky efektivních řešení využíváme i alternativních zdrojů elektrické energie, jako jsou solární panely nebo větrné turbíny.

Navrhujeme systémy pro optimalizaci proudění vzduchu v datových sálech za účelem optimalizace provozu chladicích jednotek a tím i úsporu provozních nakladu. Systémy dokážeme vhodně navrhnout anebo přizpůsobit již vybudovaným datovým sálům.

Servisní služby jsou alfa a omega zdravého a funkčního energetického řešení. Naše certifikované technické týmy jsou schopné nejen profesionální instalace či servisu, ale dokáží progresivně a operativně reagovat na Vaše potřeby a navrhnout vždy to nejvhodnější řešení kritické situace.

SLA není jen třípísmenná zkratka! SLA je klid a jistota! V našem pojetí SLA se jedná o komplexní balíčky služeb, které Vám zajistí bezstarostný provoz Vašich kritických infrastruktur. Takto uzavřená servisní smlouva může mít parametry přesně dle Vašich potřeb a požadovaném rozsahu služeb.

V případě zájmu jsme také schopni zajistit pomoc již při projektování či na existující infrastruktuře provést energetický audit.

Pro bližší informace o uvedených produktech navštivte náš e-shop nebo nás kontaktujte.

Přehled produktů:

  • Střídavé záložní zdroje UPS (Off-Line, Line Interactive, On-Line)
  • Stejnosměrné záložní zdroje (12, 24, 48, 220 a 400V) s vysokou účinností
  • Modulární systémy AC i DC
  • Napájecí panely PDU (základní, měřitelné, spínané)
  • Baterie a bateriové moduly
  • Invertory (DC/DC, DC/AC, AC/DC)
  • Rozvaděče a boxy
  • Alternativní zdroje napájení
  • Přepěťové ochrany