Nexans LANmark-7A s podporou až 40 Gigabit Ethernet

obrázek
LANmark-7A je revoluční myšlení o dlouhověkosti mědi v sítích, které umožňuje síťovým návrhářům a manažerům bohatší volby kabelážních systémů.

LANmark-7A je revoluční myšlení o dlouhověkosti mědi v sítích, které umožňuje síťovým návrhářům a manažerům bohatší volby kabelážních systémů. Požadavky na větší šířku pásma v posledních letech prudce rostou a to nejenom o nároky rychle se rozšiřujících datových center a serverových farem.

Jedním z hlavních faktorů přispívajících k požadavkům je Video on Demand (VOD). Technologie, která vyžaduje značně centralizované skladovací kapacity pro video materiál a jeho dodání na poptávku pro celou škálu uživatelů přes širokopásmové sítě, často označované jako streamování videa. Odborníci se shodují, že VOD bude radikálně měnit soukromé televize, ale také využití médií v hospodářství a společnosti po celém světě. Mění se způsob komunikace jak vnitřní, tak vnější a její centrální archivace roste ještě rychleji. Pro vyšší bandwidths, vývojáři musí zápasit s dalšími výzvami. Nárůst rozhraní, které poskytuje větší šířku pásma a rovněž zvýšení spotřeby elektrické energie a tepla v systému. S jejich LANmark-7A GG45 měděné kabeláže řešení Nexans můžou řešit tyto problémy efektivně.

Proč 40G Ethernet?

Z výše uvedených skutečností se zdá, že postupný růst od Fast Ethernetu přes Gigabit Ethernet a nedávno 10G,že další milník bude znovu zvýšená rychlost desetinásobně a to 100G. Skutečnost, je ale, že takové řešení by bylo finančně předčasné a nepřijatelně nákladné. Vzhledem k nákladům na zařízení ethernet 100G, nasazení v serverech se očekává v příštích 10 letech. Standard 40G byl uveden, a je teď na výrobcích, aby rozvíjeli řešení. Potřeba 40G je jasná: Bude sloužit každému uživateli, který vyžaduje více než 10G, ale ne tak jako doposud 100G. Je také mnohem jednodušší spravovat jediný 40G port než čtyři 10G porty. Nexans s LANmark-7A, zavedl jako první na trh řešení 40G .

Proč měď?

Skutečnost je, že měď bude podstatně levnější možnost na podporu vysokorychlostních signálů.

GG45 - nová kategorie 7A v řešení Nexans

Nexans s novým LANmark-7A GG45 12C se řešením zaměřuje na všechny Cat.7A aplikace, ze stávajícího 10G do budoucna 40 Gigabit Ethernet. Nový GG45 Konektor je navržen tak, aby vyhovoval známému RJ45, stejně jako nové GG45 patch cordy , které poskytují 1000MHz šířky pásma. Na rozdíl od jiných systémů kategorie 7/7A, jeho zpětná kompatibilita je obzvláště populární mezi uživateli.