Wall-mount PREMIUM Split RUD

Datum: 10.7.2017
obrázek
Prémiový nástěnný rozvaděč dělený, přístup k instalované technice předními dveřmi, bočnicemi a zezadu.

Wall-mount PREMIUM Split RUD

Prémiový nástěnný rozvaděč dělený, přístup k instalované technice předními dveřmi, bočnicemi a zezadu.

Rozvaděče výrobce Conteg, řady Wall-mount PREMIUM Split RUD, jsou univerzální rozvaděče pro libovolné použití s dělenou konstrukcí, čímž se liší od nástěnných rozvaděčů řady RUN. Rozvaděče RUD jsou navrženy s vynikající pevností, konstrukce je vyrobena z plechu 1,25mm. Nabízejí nejvyšší možnou úroveň přístupu k uložené technice, a to díky dělené konstrukci rozvaděče s odnímatelnými a uzamykacími bočnicemi.

Zadní díl rozvaděče RUD je odnímatelný s modulem pro vstup kabelů. Při instalaci bez zadního panelu se odkryjí další otvory pro instalaci 19" součástí. Samozřejmostí jsou zadní montážní otvory pro instalaci na zeď. Součástí příbalu rozvaděče je vrtací šablona.  

Přední dveře rozvaděče mohou být buď plechové nebo s kaleným bezpečnostním sklem. Snadno se dá zaměnit zavěšení dveří na pravé a levé otevírání. Úhel otevření je 180°.

Kabelové vstupy jsou horní i dolní v rozměrech 150x56mm. Tyto otvory pro kabelové vstupy jsou posunuty až k zadní hraně rozvaděče pro přímý vstup kabelů podél stěny.

Rozvaděče řady RUD se vyrábějí ve velikosti 6, 9, 12, 15, 18U, šířka 600mm, hloubka 500mm.

Nosnost rozvaděče je 40kg, krytí IP30.

Rozvaděče se dodávají v barevném provedení RAL 7035.

 Standartní konfigurace:

  • 1 pár 19" posuvných vertikálních lišt
  • GND / zemnící sada
  • 16 montážních sad

 

Premium Split RUD (PDF 318 kB)