UPS Eaton 93PS pro klíčové aplikace s velmi nízkým TCO (Total Cost of Ownership) a maximální pohotovostí a provozuschopností

Datum: 13.8.2015
obrázek
Eaton 93PS zvedá úroveň škálovatelnosti, odolnosti, bezpečnosti a energetické účinnosti zdrojů nepřerušeného napájení (UPS) na vyšší stupeň. Společnost Eaton orientovaná na produkty pro správu napájení uvedla na trh UPS, poskytující správcům klíčových IT aplikací nepřekonatelnou odolnost a cenově dostupnou záruku nepřetržitého chodu podnikových operací. UPS je ideálním řešením pro aplikace v průmyslu, v dopravě, v obchodních řetězcích, ve zdravotnictví a ve veřejném sektoru. Nový zdroj UPS Eaton 93PS využívá špičkovou technologii vyplňující mezeru mezi infrastrukturou elektrického napájecího rozvodu a infrastrukturou IT pro zajištění maximální pohotovosti a dostupnosti. Energetická účinnost systému 93PS dosahuje až 99%, což jej řadí mezi UPS s nejvyšší účinností v dané třídě.

Klíčovou technologickou funkcí nové UPS 93PS je Eaton Energy Saver System (ESS). UPS vybavené touto funkcí nejen že, jako dosud, poskytují bezpečné a spolehlivé napájení významným datovým centrům po celém světě, ale umožňují, aby UPS fungovala s 99% energetickou účinností tak, že odstaví své výkonové moduly, není-li nutná úprava napájecího napětí. UPS je však stále připravena okamžitě přejít zpět do režimu dvojité konverze za méně než 2ms. Režim úspory energie (ESS) též zvyšuje spolehlivost systému tím, že snižuje zatížení elektrických součástek, prodlužuje životnost UPS a pomáhá IT odborníkům snížit TCO.

Pro zajištění vysoké energetické účinnosti i při nízkých úrovních zatížení, používá UPS 93PS mechanizmus Variable Module Management System (VMMS), který optimalizuje počet běžících výkonových modulů podle úrovně výstupního zatížení celého sytému. Eaton 93PS též nabízí dnes na trhu špičkovou energetickou účinnost, která v režimu dvojité konverze přesahuje 96%.

Konstrukční řešení 93PS je navrženo s ohledem na vysokou míru škálovatelnosti (modularity). Modularita zaručuje výměnu i rozšiřitelnost za chodu. Výměna i upgrade trvá obvykle kratší dobu než 10 minut. Implementace patentované funkce paralelního řazení Eaton HotSync®, fungující bez dodatečné kabeláže, umožňuje paralelní propojení až 4 jednotek UPS. Začleněním dodatečných jednotek podle potřeby mohou IT odborníci optimalizovat investiční náklady a při tom stále rychle reagovat na požadavky na zvýšení požadovaného výkonu. UPS 93PS lze navíc modulárně rozšiřovat bez zvětšování půdorysu, čímž se uspoří cenná podlahová plocha. 

 

Nová UPS 93PS je k dispozici ve dvou provedeních:

- model 93PS-XX(20)-YY- s rozměry 335 x 750 x 1300 může být osazen pouze jedním modulem o výkonu 8-20kW

- model 93PS-XX(40)-YY- s rozměry 480 x 750 x 1750 může být osazen až dvěma moduly o celkovém výkonu 8-40kW

katalogový list UPS 93 PS (PDF 297 kB)