UPS Eaton 3S

obrázek
Chraňte svoji práci stylově s UPS Eaton 3S. Nová UPS Eaton 3S nabízí cenově dostupnou a spolehlivou ochranu proti nejčastějším problémům s kvalitou elektrického proudu pro kancelářské a domácí počítače.

Chraňte svoji práci stylově s UPS Eaton 3S

Nová UPS Eaton 3S nabízí cenově dostupnou a spolehlivou ochranu proti nejčastějším problémům s kvalitou elektrického proudu pro kancelářské a domácí počítače. Její atraktivní design a lesklá povrchová úprava zajišťují, že se Eaton 3S dobře hodí do jakékoli moderní kanceláře.

UPS Eaton 3S chrání počítačové vybavení před nejdůležitějšími problémy elektřiny, včetně výpadků proudu, poklesům napětí či přepětím. Pomocí transformátoru chrání také periferní zařízení, např. tiskárny. Nová kompaktní offline UPS je k dispozici se šesti francouzskými a německými zásuvkami nebo s osmi zásuvkami IEC.

Pokud jde o vzhled, je 3S modernější a přitažlivější než její předchůdce, kterým byla UPS Eaton 3105. „Věnovali jsme zvláštní pozornost designu UPS Eaton 3S," říká produktový manažer Christophe Jammes z divize Eaton Power Quality.

„Tato UPS se zaměřuje na domácnosti a malé kanceláře, a právě proto jsme chtěli, aby vypadala pěkně a efektně, aby se do takového prostředí lépe hodila."

Jmenovitý výkon UPS 3S Eaton byl oproti modelu Eaton 3105 zvýšen na 550 a 700 VA, což odpovídá současným požadavkům trhu. Eaton 3S je také vybavena funkcí ochrany datové linky a připojením USB.

Instalace 3S je velmi jednoduchá, protože se automaticky integruje s operačními systémy Windows, Mac a Linux, takže není nutné instalovat žádné ovladače. Tak je zajištěno, že 3S spolupracuje bez problémů s funkcemi řízení spotřeby těchto hlavních operačních systémů. Použití usnadňuje také vyměnitelná baterie. U pokročilých uživatelů může být model 3S rovněž sledován softwarem pro řízení spotřeby společnosti Eaton.

Model 3S bude k dispozici v celém regionu EMEA od dubna 2011.