Všesměrová televizní anténa pro mobilní sítě

obrázek
Nejaktuálnější novinkou z produkce RFS v oblasti televizních antén pro mobilní sítě je vertikálně polarizovaná všesměrová anténa SDV4. Tato nová anténa s lehkou konstrukcí a úzkým profilem podporuje širokopásmový UHF provoz od 470MHz do více jak 750MHz a je ideální pro rozšíření na mobilní základnové stanice a věže podporující mobilní buňkové pokrytí.

SDV4 anténa disponuje perfektním všesměrovým pokrytím a vynikající impedancí a poměrem stojatých vln (VSWR). Její maximální vstupní výkon je 1kW, rozměry 2,25m na výšku a 320mm v průměru. Anténa SDV4 vykazuje vysokou odolnost vůči větru, hmotnost antény činí 45kg a je jednou z nejlehčích antén z portfolia RFS pro televizní vysílání.

Společnost RFS je připravena rozvíjet rozsáhlé řady mobilních televizních antén, které podporují kompletní sortiment a ekonomické požadavky mobilních televizních provozovatelů. Širokopásmová všesměrová anténa SDV4 je cenově dostupná nízkovýkonová anténa pro multikanálové sítě kde je stále důležitá vysoká kvalita antén.