Jsme dodavatelem produktů a řešení pro výstavbu telekomunikační infrastruktury

Dodávané produkty a řešení jsou součástí datových center, datových sítí, přístupových sítí FTTx, páteřních optických sítí i mobilních sítí GSM-R, LTE, 5G.

Naše více než 25leté zkušenosti s působností na trhu uplatňujeme v  širokém spektru oblastí.

Tyto produkty najdete:
 

Stadion, sportovní aréna

Součinnost při návrhu a dodávka hybridních multibandmultioperátor pasivních slučovačů.

Další produkty

Reference

Projekt výstavby základnových stanic GSM-R

Projekt výstavby sítě GSM-R v rámci železničních koridorů ČR. Dodávky koaxiálních kabelů, konektorů a jumperů, zemnících kitů a fixačního materiálu.

Číst dále

Dodávka základnových antén pro výstavbu telekomunikační sítě

Projekt výstavby základnových stanic hlavní přístupové sítě v pásmu 1800 MHz mobilního operátora. Dodávky dual pol. dual band antén (1710-2700 MHz, 1,3 m) včetně příslušenství.

Číst dále

Zakázkové kanálové slučovače a přepojovací pole pro DVB-T2

Projekty dvou hlavních operátorů a provozovatelů sítí pozemního vysílání TV signálu v ČR a SK v rámci přeladění frekvenčního spektra za účelem uvolnění 700 MHz pásma službě mobilních operátorů. Dodávky pasivních prvků, konektorů, zakázkových přepojovacích polí a slučovačů.

Číst dále

Modernizace ústředen fixní sítě – Samantha

Na modernizaci fixní sítě společnosti CETIN jsme se podíleli dodávkou zálohovaných zdrojů DC napájení od výkonu 18 kVA až po sytémy 144 kVA. Součástí dodávky byla i vlastní instalace, oživení a začlenění do dohledového systému.

Číst dále

Rozšíření DC napájení

Rozšíření systému stejnosměrného záložního napájení za plného provozu zdroje od zpracování návrhu řešení po projektovou dokumentaci a instalaci.

Číst dále

IBC/DAS pro V-Tower Praha

Projekt výstavby distribuovaného anténního systému rezidentní budovy s velmi přísnými požadavky na kvalitu a bezúdržbovost výsledného řešení.

Číst dále
Zobrazit další reference